Akcja sprzeciwu trwa

W dniu 02.02.2015 r w siedzibie Rady Oddziału NSZZ ”Solidarność” odbyło się drugie nadzwyczajne zebranie członków Rady Oddziału i Przewodniczących Komisji Zakładowych, na którym Kol. Andrzej Kałużny przedstawił informację z posiedzenia Zarządu Regionu Konin z dnia 27.01.2015 i sztabu protestacyjnego Komisji Krajowej. Omawiano także aktualną sytuację w zakałach pracy i związku oraz sprawy organizacyjno - techniczne związane z manifestacją, która odbędzie się w dniu 07.02.2015 r w Turku przeciwko decyzji KE w sprawie zamknięcia w 2017 r Elektrowni „ Adamów”.

Nadal możesz wyrazić swój sprzeciw poprzez złożenie podpisu na listach, które znajdują się min. w biurze NSZZ ”Solidarność” w Turku przy ul. 3-go Maja 2, w Komisjach Zakładowych NSZZ ”Solidarność” w zakładach pracy, w Urzędzie Miejskim i biurach przepustek EL ”Adamów,” a także w dniu manifestacji /zabierz ze sobą dowód osobisty/

MUSZĄ USŁYSZEĆ NASZ GŁOS W BRUKSELI- PRZYJDŹ - PODPISZ

Manifestacja przeciw zamknięciu Elektrowni "Adamów" w Turku.

Społeczny Komitet Wsparcia Akcji Protestacyjnej w Turku zaprasza wszystkich mieszkańców Turku i powiatu tureckiego na manifestację przeciw zamknięciu Elektrowni "Adamów" w Turku w 2017 roku. Spotykamy się w sobotę 7 lutego br. o godz. 11.00 przed Domem Usług i na parkingach przed Domem Usług w Turku (ul. Kaliska). Przechodzimy następnie ulicą Kaliską na Plac Wojska Polskiego, gdzie w godz. 11.30 – 12.00 manifestujemy, zbieramy podpisy, wyrażamy swój protest przeciwko zamknięciu Elektrowni "Adamów" w 2017 r. Zabierzmy ze sobą flagi, hasła, gwizdki i trąbki. Każdy rok dalszego działania Elektrowni "Adamów" to miejsca pracy, niezniszczone drogi, rozwój miasta i powiatu, tańsze ciepło dla Turku.

Społeczny Komitet Wsparcia Akcji Protestacyjnej w Turku.