Dość lekceważenia społeczeństwa

Około 1000 członków NSZZ „Solidarność” z naszego Regionu wzięło udział w Ogólnopolskiej Manifestacji, która odbyła się w Warszawie pod hasłem:  "DOŚĆ LEKCEWAŻENIA SPOŁECZEŃSTWA”.

Z Regionu konińskiego uczestniczyli:

PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin i Adamów, Huta Aluminium Konin, Energa Konin-Koło-Słupca-Turek,  Elektrownia Konin i Adamów, Oświata Konin i Koło, FUGO Konin, Sanepid Konin, Służba Zdrowia Konin, Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze, Straż Pożarna Konin i Turek, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Turek, PKS Turek, Kaufland Turek, MZWiK Koło, Społem PSS Koło, OSM Koło, Sanitec Koło, Kopalnia Soli Kłodawa, Sokołów Koło, UM Koło, DPS Strzałkowo i Koło, MZEC Koło, SG HPM Koło, Mostostal Słupca, Spółdzielnia Inwalidów „Przyjaźń”, SP  ZOZ Słupca.

W manifestacji uczestniczyli również członkowie zrzeszeni w Forum Związków Zawodowych i Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych .